O nás

Jsme Petra a Ondřej – svatební fotografové, manželé i kolegové a baví nás vyprávět příběhy o lásce.

Když jsme sami před pár lety hledali svatebního fotografa, měli jsme o něm velmi konkrétní představu. Překvapilo nás, že fotografů, kteří splňují naše požadavky o přirozených fotkách plných života a emocí, skutečně není mnoho. Nechtěli jsme žádné nepřirozené a statické svatební pózy, ztuhlé úsměvy na tvářích a vyděšené pohledy do objektivu. Hledali jsme fotky, které pomocí jednotlivých malých střípků odvyprávějí příběh celého svatebního dne… A právě tak se zrodila myšlenka, kterou jsme později pojmenovali Storytellers.

Před časem jsme poskytli rozhovor svatebnímu blogu Budeme se brát, takže pokud se chcete něco dozvědět o našem pohledu na svět svatební fotografie nebo se o nás dozvědět nějaké pikantnosti, rozhodně doporučujeme!

Pokud se nás budete chtít na cokoli zeptat, neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

A jestli teď přemýšlíte nad tím, komu tento nelehký úkol svěřit, máme pro vás pár pádných důvodů, proč bychom to mohli být právě my:

ico-two
Jsme dva: A to je přeci více než jeden! Při fotografování svateb se doplňujeme, ale zároveň si nepřekážíme. A ze zkušenosti víme, že i když každý fotíme stejný okamžik, zachytí ho každý z nás jinak – to protože ho každý z nás vidí trochu jinak, z jiného úhlu, navíc každý fotíme jiným objektivem. Nebo jsme každý někde úplně jinde a pak toho zachytíme minimálně dvakrát tolik. 🙂
ico-heart
Osobní přístup: Pokud si nás vyberete, počítejte s tím, že se s vámi budeme chtít před vaším dnem “D” osobně potkat, probrat vaše zájmy i malé neřesti a rádi si s vámi potykáme. Odměnou vám budou přirozené fotografie bez strnulých póz, které za vás odvypráví celý příběh vašeho dne i tetičce ze třetího kolene.
ico-time
Včasné dodání: A samozřejmě chápeme, že tetička chce vidět fotky pokud možno hned! Proto po nocích nespíme, ale sedíme nad vašimi fotkami, abychom vám je dodali co nejdříve. Dáváme vám naše slovo, že to nebude trvat déle než 14 dní.
ico-book
Příběh… aneb nejdůležitější věci se nechávají na závěr a ani teď tomu není jinak. Protože fotografie z vašeho dne nejsou jen pro tetičky, ale především pro vás. Měly by sloužit jako vzpomínka na celý život a kdykoli vás vtáhnout zpět, abyste mohli znovu zavzpomínat na všechny ty drobné momenty, vaše pocity a především na všechny ty báječné lidi, kteří s vámi váš den strávili. A my se rádi přetrhneme, abychom právě takovým fotografiím pomohli vzniknout. 🙂